Matches
time UTC +2
10-08-2020
01:00
CF Deportivo Gremio - Fluminense
football: BRAZILIAN PREMEIRA
01:30
Sportivo San Lorenzo - Guarani Asuncion
football: PARAGUAY DIVISION PROFESIONAL
02:00
Alianza Lima - Deportivo Binacional
football: PERU PRIMERA
03:00
Atletico San Luis - Atlas
football: MEXICO PRIMERA DIVISION
12:30
Brisbane Roar - Sydney FC
football: AUSTRALIA HYUNDAI A LEAGUE
13:00
Shanghai Shenhua - Dalian Pro
football: CHINESE SUPER LEAGUE
13:30
Jeju United - Chungnam Asan FC
football: SOUTH KOREA K-LEAGUE 2
15:00
Shenzen FC - Henan Jianye
football: CHINESE SUPER LEAGUE
17:00
Ural - DInamo Moscow
football: RUSSIAN PREMIER LEAGUE
18:30
HIFK - TPS Turku
football: SCOTISH PREMIERSHIP
18:30
Honka - SJK
football: FINLAND VEIKKAUSLIGA
18:30
EIF - IF Gnistan
football: FINLAND LIIGA
18:30
SJK II - MP
football: FINLAND LIIGA
19:15
Thun - Vaduz
football: SWITZERLAND SUPER LEAGUE
19:45
Twente - Fortuna Sittard
football: DUTCH EREDIVISIE
20:00
Leuven - Eupen
football: BELGIAN PRO LEAGUE
20:00
Oostende - Beerschot Wilrijk
football: BELGIAN PRO LEAGUE
20:00
Helsingborg - IFK Norrkoping
football: SWEDISH ALLSVENSKAN
20:00
Sirius - Varberg
football: SWEDISH ALLSVENSKAN
20:00
Levski Sofia - Beroe
football: BULGARIAN FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
21:30
Molde - Brann
football: NORWEGIAN ELITESERIEN
21:30
Sport Huancayo - UTC Cajamarca
football: PERU PRIMERA
21:45
Finn Harps - St Patrick's Athletic
football: NORTHERN IRELAND FA CUP
22:00
Manchester United - FC Copenhagen
football: UEFA EUROPA LEAGUE
22:00
Inter Milan - Bayer Leverkusen
football: UEFA EUROPA LEAGUE
22:00
Pescara - Perugia
football: ITALIAN SERIE B
22:15
Breidablik - Fylkir Reykjavik
football: ICELAND PREMIER LEAGUE
11-08-2020
12:00
Melbourne City - Adelaide United
football: AUSTRALIA HYUNDAI A LEAGUE
12:15
Logan Lightning - Mitchelton FC
football: AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
12:45
Wynnum Wolves - Sunshine Coast
football: AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
13:00
Shijiazhuang Ever Bright - Tianjin Teda
football: CHINESE SUPER LEAGUE
15:00
Chongqing Lifan - Qingdao Huanghai
football: CHINESE SUPER LEAGUE
18:00
Rotor Volgograd - Zenit St Petersburg
football: RUSSIAN PREMIER LEAGUE
18:00
BFC Daugavpils - Riga FC
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
18:00
Metta/LU - Tukums 2000
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
19:00
Spartak Trnava - Ruzomberok
football: SLOVAKIA FORTUNA LEAGUE
19:30
Hapoel Kfar-Saba - Hapoel Hadera
football: ISRAEL CUP
19:30
Bnei Yehuda - Ashdod
football: ISRAEL CUP
19:30
Maccabi Netanya - Maccabi Petach Tikva
football: ISRAEL CUP
19:45
Emmen - Groningen
football: DUTCH EREDIVISIE
20:00
Dundee Utd - Hibernian
football: SCOTISH PREMIERSHIP
20:00
Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow
football: RUSSIAN PREMIER LEAGUE
20:00
Tsarsko Selo - Etar
football: BULGARIAN FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
20:00
KFUM Oslo - Lillestrom
football: NORWEGIAN 1 DIVISION
20:00
Akropolis IF - GIF Sundsvall
football: SWEDISH SUPERETTAN
20:00
Halmstad - Oster
football: SWEDISH SUPERETTAN
21:00
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
football: ISRAEL CUP
21:00
Slovan Bratislava - Michalovce
football: SLOVAKIA FORTUNA LEAGUE
21:45
Dundalk FC - Waterford FC
football: IRELAND FAI SENIOR CUP
21:45
Corck City - Longford Town
football: IRELAND FAI SENIOR CUP
22:00
Wolves - Sevilla
football: UEFA EUROPA LEAGUE
22:00
Shakhtar Donetsk - Basel
football: UEFA EUROPA LEAGUE
22:00
Spezia - Chievo
football: ITALIAN SERIE B