Matches
time UTC +2
07-08-2020
01:30
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
basketball: NBA
Live
03:00
Orlando City - Minnesota United
football: MLS
Live
03:00
Philadelphia - Pittsburgh Pinguinas
ice-hockey: NHL
Live
03:00
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
basketball: NBA
Live
03:00
Pachuca - Queretaro
football: MEXICO PRIMERA DIVISION
Live
04:00
LA Lakers - Houston Rockets
basketball: NBA
05:00
Tijuana - Tigres UANL
football: MEXICO PRIMERA DIVISION
12:00
Wynnum Wolves - Logan Lightning
football: no
12:30
Western United - Western Sydney
football: AUSTRALIA HYUNDAI A LEAGUE
12:30
Apia L Tigers - Wollongong Wolves
football: AUSTRALIA NPL NORZONE
12:30
Manly Utd - Western Sydney Wanderers U21
football: AUSTRALIA NPL NSW
13:00
Wuhan Zall - Shijiazhuang Ever Bright
football: CHINESE SUPER LEAGUE
13:45
Adelaide Raiders - Adelaide Comets
football: AUSTRALIA NPL SA
13:45
Salisbury Inter Women - West Adelaide Women
football: AUSTRALIA SOUTH -AUSTRALIA PREMIER LEAGUE
14:00
FC Seoul - Gangwon FC
football: SOUTH KOREA K-LEAGUE 1
15:00
Xinjiang Flying Tigers - Liaoning Flying Leopards
basketball: CHINA BASKETBALL
15:00
Hebei CFFC - Chongqing Lifan
football: CHINESE SUPER LEAGUE
15:00
United Russian Olympics Team - Lokomotiv
ice-hockey: PARIMATCH SOCHI HOCKEY OPEN
17:30
Inhulets - Rukh
football: UKRAINE FIRST LEAGUE
17:30
Kremin - Balkany Zorya
football: UKRAINE FIRST LEAGUE
17:45
Heber 1918 - Pirin Blagoevgrad
football: BULGARY SECOND LEAGUE
18:00
Vitebsk - Isloch
football: BELARUS PREMIER LEAGUE
18:00
Zalgiris - Banga
football: Lithuanian A Lyga
18:00
Metta/LU - BFC Daugavpils
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
18:00
Tukums 2000 - Valmiera FC
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
18:00
SCR Altach - Viktoria Plzen
football: FRIENDLY MATCH
19:00
Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moscow
football: RUSSIAN CUP
19:00
St Etienne - Hertha Berlin
football: FRIENDLY MATCH
19:00
Montreal - Toronto
ice-hockey: NHL
19:00
HC Sochi - SKA Petersburg
ice-hockey: PARIMATCH SOCHI HOCKEY OPEN
19:15
Vaduz - Thun
football: SWITZERLAND SUPER LEAGUE
19:30
FC Flora Tallinn - FC Kuressaare
football: ESTONIA PREMIUM LEAGUE
19:45
Emmen - Cambuur Leeuwarden
football: DUTCH EREDIVISIE
19:45
Bohemians - Dundalk
football: IRELAND PREMIER LEAGUE
20:00
San Antonio Spurs - Utah Jazz
basketball: NBA
20:00
CSKA 1948 - CSKA Sofia
football: BULGARIAN FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
20:00
Kauno Zalgiris - Suduva
football: Lithuanian A Lyga
20:00
Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla
football: BOSNIA HERZEGOVINA PREMIER LIGA
20:00
Dinamo Minsk - Smolvichi
football: BELARUS PREMIER LEAGUE
20:00
Oster - Akropolis IF
football: SWEDISH SUPERETTAN
20:00
Vasteras - Brage
football: SWEDISH SUPERETTAN
20:00
GIF Sundsvall - Ljungskile SK
football: SWEDISH SUPERETTAN
20:00
Lindome GIF - Utsiktens BK
football: SWEDISH 1 DIVISION
20:00
Riga FC - FK Jelgava
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
20:00
IK Uppsala Women - FC Rosengard Women
football: SWEDISH DAMALLSVENSKAN
21:00
AB Argir - Skala
football: FAROE ISLANDS PRMEIER LEAGUE
21:00
Deportivo - Fuenlabrada
football: SPANISH SEGUNDA
21:45
St Patrick's Athletic - Finn Harps
football: IRELAND PREMIER LEAGUE
22:00
Manchester City - Real Madrid
football: UEFA CHAMPIONS LEAGUE
22:00
Juventus - Lyon
football: UEFA CHAMPIONS LEAGUE
23:00
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
basketball: NBA
23:00
Guairena FC - Nacional
football: PARAGUAY DIVISION PROFESIONAL
23:00
Florida - Tampa Bay
ice-hockey: NHL
23:00
Guairena FC - Nacional Asuncion
football: PARAGUAY DIVISION PROFESIONAL
08-08-2020
00:00
Brooklyn Nets - Sacramento Kings
basketball: NBA
01:15
Cuiaba - Brasil de Pelotas
football: BRAZIL SERIE B
01:30
Philadelphia 76ers - Orlando Magic
basketball: NBA
01:30
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
football: PARAGUAY DIVISION PROFESIONAL
03:00
Washington Wizards - New Orleans Pelicans
basketball: NBA
03:30
AD Confianca - Parana
football: BRAZIL SERIE B
03:30
Necaxa - Club America
football: MEXICO PRIMERA DIVISION
04:00
Toronto Raptors - Boston Celtics
basketball: NBA
04:00
Toronto Raptors - Boston Celtics
basketball: NBA
08:00
Croydon Kings - Metrostars
football: AUSTRALIA NPL SA
08:30
Adelaide Blue Eagles - Adelaide United U21
football: AUSTRALIA NPL SA
08:30
Campbelltown City - Para Hills Knights
football: AUSTRALIA NPL SA
08:30
Modbury Jets - Adelaide City
football: AUSTRALIA NPL SA
08:45
Woden Weston FC - Monaro Panthers
football: AUSTRALIA NPL ACT
09:30
Hellenic AC - Darwin Hearts
football: AUSTRALIA NPL NORZONE
10:00
Perth Glory - Melbourne Victory
football: AUSTRALIA HYUNDAI A LEAGUE
10:00
Armadale - Bayswater City
football: AUSTRALIA NPL WA
10:00
Balcatta - Gwelup Croatia SC
football: AUSTRALIA NPL WA
10:00
Capalaba Bulldogs - Moreton Bay United
football: AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
10:00
Floreat Athena - ECU Joondalup
football: AUSTRALIA NPL WA
10:00
Perth Glory U21 - Cockburn City
football: AUSTRALIA NPL WA
10:00
Rockingham City FC - Perth SC
football: AUSTRALIA NPL WA
10:00
Sorrento - Inglewood United
football: AUSTRALIA NPL WA
11:00
Accra Lions FC - Eastern Suburbs
football: AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
11:00
Brisbane City - Gold Coast Knights
football: AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
11:30
Adelaide Olympic - Cumberland United
football: AUSTRALIA NPL SA
11:30
FK Teplice - Dukla Praha
football: FRIENDLY MATCH
12:00
Nagoya Grampus Eight - Urawa Red Diamonds
football: JAPANESE J1
12:00
Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
football: JAPANESE J1
12:00
Albirex Niigata - Omiya Ardija
football: JAPAN SECOND DIVISION
12:00
Mlada Boleslav - Slovan Liberec
football: FRIENDLY MATCH
12:00
Mt Druitt Town Rangers - Blacktown City
football: AUSTRALIA NPL NSW
12:00
Redlands United - Peninsula Power
football: AUSTRALIA NPL QUEENSLAND
12:00
Tokyo Verdy - FC Ryukyu
football: JAPAN SECOND DIVISION
12:30
Kashima Antlers - Sagan Tosu
football: JAPANESE J1
13:00
Medyk Konin WOMEN - GKS Katowice WOMEN
football: POLISH EKSTRAKLASA
13:00
Yokohama F-Marinos - Kashiwa Reysol
football: JAPANESE J1
13:00
Vissel Kobe - Vegalta Sendai
football: JAPANESE J1
13:00
Gamba Osaka - Yokohama FC
football: JAPANESE J1
13:00
Kawasaki Frontale - Oita Trinita
football: JAPANESE J1
13:00
Ansan Greeners FC - FC Anyang
football: KOREA K-LEAGUE 2
13:00
Avispa Fukuoka - Ventforet Kofu
football: JAPAN SECOND DIVISION
13:00
Daejeon Hana Citizen - Gyeongnam FC
football: KOREA K-LEAGUE 2
13:00
Fagiano Okayama - Mito Hollyhock
football: JAPAN SECOND DIVISION
13:00
Jubilo Iwata - Matsumoto Y FC
football: JAPAN SECOND DIVISION
13:00
Montedio Yamagata - Kyoto Sanga FC
football: JAPAN SECOND DIVISION
13:00
Pohang Steelers - Gwangju FC
football: SOUTH KOREA K-LEAGUE 1
13:00
Renofa Yamaguchi - Tochigi SC
football: JAPAN SECOND DIVISION
13:00
Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
football: JAPAN SECOND DIVISION
13:00
Ulsan Hyundai - Suwon Bluewings
football: SOUTH KOREA K-LEAGUE 1
13:00
Zweigen Kanazawa - Ehime FC
football: JAPAN SECOND DIVISION
14:00
Degerfor - AFC Eskilstuna
football: SWEDISH SUPERETTAN
14:00
FC Minsk - Slavia Mozyr
football: BELARUS PREMIER LEAGUE
14:00
Daegu FC - Jeonbuk Motors
football: SOUTH KOREA K-LEAGUE 1
14:30
St Johnstone - Aberdeen
football: SCOTISH PREMIERSHIP
15:00
Guangdong Southern Tigers - Beijing Ducks
basketball: CHINA BASKETBALL
15:00
Akron Tolyatti - Shinnik Yaroslavl
football: RUSSIA FOOTBALL NATIONAL LEAGUE
15:00
Spartak Moscow II - Torpedo Moscow
football: RUSSIA FOOTBALL NATIONAL LEAGUE
16:00
Energetik-BGU Minsk - Neman Grodno
football: BELARUS PREMIER LEAGUE
16:00
Khimki - CSKA Moscow
football: RUSSIAN PREMIER LEAGUE
16:00
Tulevik Viljandi - TJK Legion
football: ESTONIA PREMIUM LEAGUE
16:00
Waterford FC - Corck City
football: IRELAND PREMIER LEAGUE
16:00
FC Nizhny Novgorod - FK Irtysh Omsk
football: RUSSIA FOOTBALL NATIONAL LEAGUE
16:00
FC Orenburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
football: RUSSIA FOOTBALL NATIONAL LEAGUE
16:30
Chertanovo - Tomsk
football: RUSSIA FOOTBALL NATIONAL LEAGUE
17:00
Livingston - Hibernian
football: SCOTISH PREMIERSHIP
17:00
Hamilton - Ross County
football: SCOTISH PREMIERSHIP
17:00
Motherwell - Dundee Utd
football: SCOTISH PREMIERSHIP
17:00
EC Juventude - CRB
football: BRAZIL SERIE B
17:00
FK Panevezys - FK Riteriai
football: Lithuanian A Lyga
17:00
Tekstilshchik Ivanovo - SKA Energia Khabarovsk
football: RUSSIA FOOTBALL NATIONAL LEAGUE
17:30
Club Brugge - Sporting Charleroi
football: BELGIAN PRO LEAGUE
17:45
Montana - Arda
football: BULGARIAN FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
18:00
Rukh Brest - Torpedo Belaz
football: BELARUS PREMIER LEAGUE
18:00
Ventspils - Spartaks Jurmala
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
18:00
Mladost - Sarajevo
football: BOSNIA HERZEGOVINA PREMIER LIGA
18:00
Cerro - Plaza Colonia
football: URUGUAY PRIMERA DIVISION
18:30
Halmstad - GAIS
football: SWEDISH SUPERETTAN
18:30
Dalkurd - Norrby
football: SWEDISH SUPERETTAN
18:30
Jonkopings Sodra - Umea FC
football: SWEDISH SUPERETTAN
18:30
Tambov - Rostov
football: RUSSIAN PREMIER LEAGUE
18:30
Dalkurd FF - Norrby IF
football: SWEDISH SUPERETTAN
19:00
Valerenga - Bodo/Glimt
football: NORWEGIAN ELITESERIEN
19:00
Nitra - Slovan Bratislava
football: SLOVAKIA FORTUNA LEAGUE
19:00
Derry City - Shamrock Rovers
football: IRELAND PREMIER LEAGUE
19:00
Ashdod - Hapoel Tel Aviv
football: ISRAEL CUP
19:00
Sligo Rovers - Shelbourne
football: IRELAND PREMIER LEAGUE
19:15
Pecs - Gyor
football: HUNGARIAN NB 2
19:45
Ajax - RKC Waalwijk
football: DUTCH EREDIVISIE
19:45
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera
football: ISRAEL CUP
19:45
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar-Saba
football: ISRAEL CUP
20:00
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
basketball: NBA
20:00
Botev Vratsa - Ludogorets
football: BULGARIAN FIRST PROFESSIONAL LEAGUE
20:00
Standart Liege - Cercle Brugge
football: BELGIAN PRO LEAGUE
20:00
Antwerp - Mouscron-Peruwelz
football: BELGIAN PRO LEAGUE
20:00
BATE Borisov - Gorodeya Minsk
football: BELARUS PREMIER LEAGUE
20:00
Velez Mostar - Zrinjski
football: BOSNIA HERZEGOVINA PREMIER LIGA
20:00
Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem
football: ISRAEL CUP
20:00
Rigas FS - FK Liepaja
football: LATVIA PREMIER LEAGUE
20:15
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv
football: ISRAEL CUP
22:00
Barcelona - Napoli
football: UEFA CHAMPIONS LEAGUE
22:00
Bayern Munich - Chelsea
football: UEFA CHAMPIONS LEAGUE
22:00
Chievo - Spezia
football: ITALIAN SERIE B
22:00
Operario PR - Figueirense
football: BRAZIL SERIE B
22:30
Denver Nuggets - Utah Jazz
basketball: NBA
23:00
Club General Diaz - Olimpia Asuncion
football: PARAGUAY DIVISION PROFESIONAL
23:00
Philadelphia - Washington
ice-hockey: NHL
23:30
Defensor Sporting - Montevideo City Torque
football: URUGUAY PRIMERA DIVISION